O nas

O nas

Współdzielimy wirtualny adres z firmami polskimi i zagranicznymi, dla których nasze biuro stało się ich wizytówką.

Funkcjonujemy od 2013 roku z niezmienną skutecznością i w zespole, który posiada wysokie kwalifikacje, żeby zająć się wsparciem Twojego biznesu. Oferta jest skierowana dla osób, które chcą mieć możliwość uzyskania prestiżowego adresu dla swojego biznesu i usprawnić jego działanie. Oferujemy szereg usług, które będą ekonomicznym rozwiązaniem przy niewielkiej miesięcznej inwestycji i stanowi zaledwie kilka procent z kwoty wynajmowania biura stacjonarnie.

W ramach usług Wirtualnego Biura Piaseczno świadczymy kompleksowe usługi administracyjne. Otrzymujesz takie jak obsługa korespondencji oraz skanowanie i przekazywanie dokumentów. Dbamy  o to, żeby dokumenty naszych klientów i ich zobowiązania zawsze były dostarczane terminowo i na czas. Doskonale wiemy, jak ważna jest terminowość i rzetelność w przekazywaniu informacji naszym klientom.

Oferujemy darmowe dostarczanie korespondencji na terenie Julianowa i Józefosławia. 

Zaufało nam już ponad 50 firm i cieszymy się z ich zadowolenia. 

Zapewniamy godny start przedsiębiorstw, które nie posiadają zaplecza biznesowego i szukają alternatywy. Koszty utrzymania biura ponosimy my, a Ty cieszysz się niskim kosztem prowadzenia działalności.

Oferta wirtualnego biura zawiera w sobie wszystkie elementy prowadzenia działalności. Dostosuj nasza ofertę do siebie – skontaktuj się z nami i nawiąż współpracę od zaraz. My zajmiemy się resztą.